سبد خرید 0
  در آرمیتک فروشنده شوید

  شما میتوانید پس از عضویت به عنوان کاربر عادی در پنل کاربری خود اقدام به ارسال و تکمیل مشخصات خود نموده و بدین صورت درخواست فروشندگی خود را ثبت کنید.

  کارشناسان آرمیتک پس از بررسی اطلاعات کاربری و سنجش صحت اطلاعات و تماس با شما با درخواست فروشندگی شما موافقت میکنند.

  شما پس از تایید کاربری خود میتوانید با هماهنگی بخش پشتیبانی سایت اقدام به ارسال محصولات در چارچوب قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران نمایید.

  شما میتوانید توضیحات و تصاویر محصولات مد نظر خود را از بخش ارسا محصول ارسال کنید تا بعد از تایید کیفیت متن و تصاویر محصول شما مورد تایید قرار گرفته و جهت فروش در سایت نمایش داده شود.

  * بدیهی است که شما قبل از هرگونه اقدامی نسبت به مطالعه قوانین عمومی سایت اقدام و آشنایی لازم با شیوه و قوانین کاری آرمیتک را دارا باشید.

  آشنایی کلی با بخش فروشندگان آرمیتک

  بخش فروشندگان آرمیتک، بخشی است که در آن فروشندگان کالاهای مختلف از جمله برند های معتبر، فروشندگان خرد و کلان، صاحبان کسب و کارهای کوچک و هر شخصی که کالایی برای عرضه دارد، می توانند به صورت آنلاین محصولات خود را در قالب فروشنده حقیقی و فروشنده حقوقی به فروش برسانند . فروشنده حقیقی: فردی است که دارای خصوصیاتی مختص به خود مانند نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، کد ملی، شماره شناسنامه و غیره می باشد. فروشنده حقوقی: موسسات یا شرکت هایی هستند که پس از طی مراحل قانونی به ثبت می‌رسند و دارای مشخصاتی مانند نام شخص حقوقی، تاریخ ثبت، شماره ثبت، کد شناسایی، کد اقتصادی، موضوع فعالیت و غیره می باشند.

  مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت فعالیت در بخش فروشندگی آرمیتک

  برای فروشنده‌ی حقیقی:

  برای فروشنده‌ی حقوقی:

  بازگشت به بالا